На світлинах, що зображують Гетьманські вали (сучасний проспект Свободи) кінця ХІХ ст.-першої третини ХХ ст. ми можемо бачити довжелезний будинок, який займає фактично увесь парний бік проспекту від Костелу Єзуїтів до Національного музею, і якого на сучасній карті міста Лева уже немає — будівлю Головного державного фінансового управління (Izby Skarbowej).
Будинок губерніального уряду, стояв перед сучасними адресами пр.Свободи №16 і 18. Це була довжелезна триповерхова споруда, яку ще називали “Дикастеріальним будинком”. Тут розміщувались Цісарсько-королівська фінансова дирекція, архів кадастральних карт і планів та різноманітні канцелярії. Щось на зразок теперішньої податкової установи.
Утворилась ця будівля після ліквідації Ордену єзуїтів у 1773 р. Першу частину будинку (крило від пл.Св.Духа і Єзуїтського костелу) було зведено у 1792-1800 рр. Друге крило було добудоване у 1838-1844 рр. за проектом Юрія Ґлоговського в стилі “ощадного” чи “зразкового” класицизму, який у Львові називали “касарняним”.
Добудоване крило захопило і частину площі “Каструм”, а після зведення Промислового музею (сучасний Національний музей у Львові ім.Андрея Шептицького) ця частина дикастеріального будинку частково закривала фасад музею, що ми можемо бачити на старих поштівках. Через це на почакту ХХ ст. споруду частково розібрали, скоротивши фасад на три віконні осі.
В 1911 році магістрат розглянув і забракував поданий проект нового п‘ятиповерхового будинку Фінансової дирекції, який повністю закривав вид на Єзуїтський костел з проспекту. У 1939 р. в будинку розмістили казарми військ НКВС. Під час Другої світової війни споруда була зруйнована бомбардуванням, тож у 1942-1947 р. її розібрали і розбили новий сквер вздовж задніх стін колишньої єзуїтської колегії, середньої школи №62 та колишньої промислової школи.
Між єзуїтською колегією і промисловою школою збереглась частина високого муру міста. Проведеною реконструкцією було відкрито парадні входи зі сторони бульвару до вказаних будинків. В колегії розмістився механічний технікум, пізніше – палац піонерів; з 1985 р. це другий корпус СШ №62, а в частині будинку промшколи – будівельний технікум, пізніше – управління раднаргоспу і, нарешті,- економічний факультет Львівського університету.
Між будівлями радянські архітектори планували спорудити велику парадну арку, але проект відхилили, щоб зберегти фрагмент середньовічного Високого муру, який є пам’яткою архітектури національного значення. В часи незалежності між цими будинками звели ресторани “Вежа крамарів” і “Княжий келих”.
Біля веж 9 травня 2011 р. відкрили бронзовий пам‘ятник на честь львівських броварів авторства скульптора Володимира Цісарика.