Спільнота «Оселя» відкрила свої благодійні крамниці. Львів`ян запрошують навідатися

26 Травня 2020 18:55

Вони працюватимуть, дотримуючись рекомендацій Львівської міськради.

Фото: Христина Гоголь

ФОТО: ХРИСТИНА ГОГОЛЬ

Благодійні крамнички Спільноти «Емаус Оселя» знову відкриваються після карантину. Виручка із магазинчиків йде на забезпечення існування спільноти та допомогу потребуючим людям.

Крамнички також є місцем зустрічі, взаємодопомоги і солідарності для людей. Вони працюватимуть, відповідно до рекомендацій та протоколу ЛМР. Вхід можливий лише у масках, із дотриманням дистанції. У приміщенні можуть знаходитися не більше однієї людини на 10-ти квадратних метрів. Працівникам двічі на день вимірюватимуть температуру і вестимуть журнал здоров’я. Біля входу будуть дезінфектори.

Отож, крамниця у Винниках, на вул. Івана Франка,53а працюватиме щоденно з 10 до 19 години окрім понеділка, у суботу з 10 до 16 години. А крамниця на Угорській, 2 у Львові буде відчиненою щодня окрім неділі з 10 до 19 години, у субота з 10 до 18. Понеділок буде санітарним днем.

«Крамниці «Оселі» – це не секонд-хенд і не звичні магазини, а місце зустрічі різних верств населення, де можна віддати, придбати чи отримати речі безкоштовно, поспілкуватись, знайти щось унікальне для колекцій і відчути сутність добра», – зазначила заступниця голови Ради «Спільноти взаємодопомоги «Оселя» Наталя Саноцька.

Христина Гоголь