Соснівка і Гірник більше не належать до Червоноградської ОТГ

7 Червня 2019 10:19

6 червня, Верховна Рада ухвалила постанову «Про зміни в адміністративно-територіальному устрої Львівської області, зміну і встановлення меж Сокальського району Львівської області».

За постанову проголосували 233 народних депутати, повідомляє Укрінформ.

Постанова зараховує місто Соснівка та село Гірник Червоноградської міської ради до категорії міст районного значення Сокальського району, змінює межі Сокальського району Львівської області, збільшивши його територію на 318,0 гектарів земель за рахунок передання до його складу 120 гектарів Гірницької сільської ради Червонограда та 198,0 гектарів Соснівської міської ради міста Червонограда.

Як ідеться в пояснювальній записці, метою ухвалення постанови є упорядкування адміністративно-територіальних відносин в сучасних умовах та забезпечення процесу добровільного об’єднання територіальних громад.

Додамо, що мешканці Соснівки протягом двох років вели кампанію за вихід «з-під опіки» Червонограда, неодноразово виходили на акції протесту до Львівської облради. Тепер мешканці Соснівки та Гірника можуть самостійно створити ОТГ.

Джерело: Збруч