Львівський музей Михайла Грушевського запрошує на Всесвітній день туризму

26 Вересня 2018 10:48

27 вересня 2018 р. о 16 год. , у Всесвітній день туризму, у Державному меморіальному музеї Михайла Грушевського у Львові (вул.І. Франка, 154) відбудеться презентація  книги співзасновника улюбленого багатьма сайту Експлорер Андрія Риштуна “Туристичні креативи” та розповідь фахівця з історії львівського електротранспорту Олександра Арістархова про старий трамвайний маршрут, що колись пролягав на Софіївку, пише ФСЛ.

“Туристичні креативи” – це видання про подорожування людини незбагненними землями Карпатських полонин, підземеллями, туристичними шляхами України та за її межами. Книга наповнена креативами, які приносять естетичне та, наділене багатьма враженнями, задоволення. Для туристів, дослідників, дієтологів та широкого загалу читачів” – читаємо в анотації до видання.

«Це книга про мандрівки горами: Корж, Плішка, Петрос, Піп Іван, Захар Беркут, Говерла, урочищем Новаківське, хребтами Бескид, Явірник, озером Несамовитим, заповідником Берждо, карпатським полонинами та інше. Все це викличе приємні відчуття про цей унікальний та величний край. А надзвичайний колорит, описаний в книзі, кличе відвідати цю благодатну , незбагненну і чарівну землю.

В розповідях Ви потрапите під землю, в глибини Полтви, печери під Петросом, колектори, на скелі Дуброви, печери Ілова. Вони торкаються старовинних підвалів, колишньої військової могутності , найпотаємніших частин підземного життя Львова та інших куточків світу по той бік Сонця» – ділиться колектив видавництва «БОНА».

А сам автор у передмові до книжки розповідає: “Вертаєшся з чергової мандрівки і тебе переповнюють враження. Всередині кипить та бурлить. А в голові бігають фрази та цілі речення якими хочеться поділитися. І мусиш сісти та виписати все це з себе. Бо інакше не дасть спокою. А коли все готово – то приходить хвиля кайфу який мало з чим можна порівняти”.

Окрім того, будемо мати надзвичайно цікаву розповідь, яку приготував львовознавець, екскурсовод та фахівець з історії львівського електротранспорту Олександр Арістархов про старий трамвайний маршрут, що колись пролягав на Софіївку.

І на додаток, усіх хто завітає на презентацію чекає невеличкий туристичний сюрприз від музею.

Джерело: Кулемет.com