8 ранкових ритуалів, які варто встигати до 8

16 Березня 2018 11:52
8 ранкових ритуалів, які варто встигати до 8

Життя буває дуже насиченим. Інколи здається, що ви не наближаєтесь до своєї мрії, а якщо у вас є постійна робота і діти, це стає ще важче. Тоді як рухатися вперед?

Якщо ви свідомо не виділятимете час, щоб прогресувати і вдосконалюватися, то він буде просто розсіюватися. Перш ніж ви це зрозумієте, ви постарієте, а час промине.

Якось професор Гарольд Хілл сказав: “Накопичивши достатньо завтрашніх днів, ви побачите, що у вас не залишилось нічого, окрім великої кількості порожніх вчорашніх”.

Переосмисліть своє життя і вийдіть з режиму виживання

Ця стаття написана для того, щоб допомогти вам переосмислити свої погляди на життя; допомогти кожному спростити все і повернутись до основних принципів.

На жаль, життя більшості людей наповнене несуттєвими і тривіальними речами, у них немає часу для чогось справді змістовного, вони постійно знаходяться в режимі виживання.

Жити на чужих умовах було нормою всього одне покоління назад. І багато хто продовжує робити це сьогодні, тому що це єдине, чого їх вчили.

Однак зараз існує і набирає популярності новий принцип: ви можете проживати кожен момент вашого життя на власних умовах. Ви — вершитель своєї долі. Ви несете відповідальність. Ви приймаєте рішення.

За допомогою цього короткого набору з 8 звичайних ранкових дій, ваше життя швидко почне змінюватися на краще.

1. Витрачати на сон 7 і більше годин

Гляньмо правді в очі — сон настільки ж важливий для людини, як їжа та вода. Незважаючи на це, мільйони людей сплять недостатню кількість годин, і, в результаті, мають безліч проблем.

Національний фонд сну в США провів дослідження, які довели, що 40 мільйонів американців страждають від більш ніж 70 різних порушень сну. Крім того, 60% дорослих і 69% дітей мають проблеми зі сном кілька ночей або протягом усього тижня. Більше 40% дорослих відчувають сонливість в денний час, а це досить серйозне порушення, яке впливає на повсякденну діяльність.

Здоровий сон пов’язують з:

 • покращенням пам’яті;
 • збільшенням тривалості життя;
 • зменшенням запальних процесів;
 • покращенням креативності;
 • покращенням уваги і зосередженості;
 • зменшенням кількості жирової маси та збільшенням кількості м’язів під час тренувань;
 • нижчим рівнем стресу;
 • меншою залежністю від стимуляторів, таких як кофеїн;
 • зниженням ризику нещасних випадків;
 • зниженням ризику депресії та ін.

Від цієї статті не буде жодної користі, якщо ви не зробите сон пріоритетним для себе. Що з того, якщо ви прокидаєтесь о 5 ранку, а лягаєте о 3 ночі? Ви так довго не витримаєте. Навіть використання стимуляторів не стане порятунком, тому що організм буде виснажуватись, а здоров’я погіршуватиметься. Мета змінити своє життя повинна бути довготерміновою і стійкою.

2. Молитва або медитація, щоб сприяти ясності та достатку

Після здорового сну молитва і медитація мають вирішальне значення для зосередження на позитиві. Вони допомагають висловити вдячність за все, що у вас є, а це розширює горизонти мислення.

Люди — магніти, і коли ви вдячні за те, що маєте, то притягуєте ще більше хороших подій/речей.

Вдячність може бути найбільш важливим ключем до успіху. Недарма її називають матір’ю всіх чеснот. Якщо ви кожного ранку оточуватимете себе атмосферою вдячності та ясності, то притягуватимете все найкраще, що є у світі, і не будете відволікатись.

3. Фізичні навантаження

Незважаючи на те, що всі знають про важливість тренувань, мало хто все ж таки дотримується цього пункту. Однак якщо ви хочете бути здоровими, щасливими та продуктивними, фізичні вправи мають стати для вас звичкою.

Незалежно від ваших уподобань, не припиняйте рухатись. Вправи допоможуть знизити рівень стресу, тривоги, а також допоможуть уникнути депресії. А ще вони пов’язані із досягненням успіху у робочій сфері.

Якщо ви не дбаєте про своє тіло, то усі інші аспекти вашого життя теж будуть страждати.

4. Споживайте 30 грамів білка

Дональд Лейман, професор університету штату Іллінойс, рекомендує вживати не менше 30 грамів білка на сніданок. Вживати 30 грамів білка після пробудження рекомендує також Тім Ферріс, автор книги “The 4-Hour Body”.

За словами Тіма, його батько втратив 8 кілограмів за місяць, дотримуючись цієї поради. Завдяки продуктам, багатим на протеїн, людина довше не відчуває голоду. Окрім цього, білок підтримує рівень цукру в крові, що також запобігає виникненню відчуття голоду.

Споживання білка зменшує потребу в білих вуглеводах (наприклад, випічка, тости), через які людина набирає вагу.

Рекомендації Тіма Ферріса стосовно споживання білка:

 • ваш сніданок на 40% повинен складатися з білка;
 • це можуть бути 2-3 яйця (кожне яйце містить приблизно 6 грамів білка);
 • якщо ви не любите яйця, замініть їх на індичку, органічний бекон чи сосиски, або ж зернений сир;
 • вживайте протеїнові коктейлі з водою.

Окрім цього, можна також їсти бобові, зелень, горіхи та насіння.

5. Приймайте холодний душ

Занурення в холодну воду полегшує фізичне і психічне самопочуття. Якщо холодний душ приймати регулярно, це забезпечує зміни в імунній, лімфатичній, кровоносній і травній системах, а це покращує якість вашого життя. Холодна вода підвищує метаболізм, що призводить до втрати ваги.

Дослідження, проведене в 2007 році, показало, що приймання холодного душу може набагато краще допомогти з лікуванням депресії, аніж ліки. А все тому, що холодна вода змушує організм виробляти нейрохімічні речовини, які сприяють покращенню настрою і викликають відчуття щастя.

Поринайте в воду різко, а не поступово. Спочатку ваше серце почне битися, як божевільне. Потім, після 20 секунд, ви відчуваєте себе прекрасно. Такий душ підвищує силу волі, заспокоює, розслаблює, а декого навіть надихає і мотивує на досягнення цілей.

6. Слухайте або читайте те, що піднімає дух

Звичайні люди шукають розваг; незвичайні — прагнуть здобути освіту і дізнатися щось нове. Найуспішніші люди читають як мінімум одну книгу за тиждень. Вони постійно вчаться!

Тож намагайтесь виділяти 15-30 хвилин щоранку на літературу, яка піднімає настрій або є джерелом нової інформації.

Протягом тривалого періоду часу ви подужаєте сотні книг, і після цього будете інформовані про багато речей, станете думати і бачити світ по-іншому, а ще — легко спілкуватись на різні теми.

(Тут ви можете переглянути наші добірки з книгами.)

7. Переглядайте свої погляди на життя

Всі ваші цілі повинні бути записані — як короткотермінові, так і довготермінові. Дивлячись на цей список всього кілька хвилин щоранку, ви побачите, як ваші плани впливають на ваш день.

Якщо ви будете щодня читати ваші довготермінові цілі, то почнете частіше думати про них. А якщо ви думаєте про них кожен день і проводите дні, рухаючись в правильному напрямку, вони почнуть здійснюватися.

Досягнення цілей — це ціла наука. Якщо ви будете дотримуватись простого шаблону, то зможете досягти всіх своїх цілей, незалежно від того, наскільки вони великі.

8. Робіть хоча б один крок назустріч своїх довготермінових цілей

Наша здатність приймати якісні рішення слабшає з плином часу. Чим більше рішень ви приймаєте, тим менш якісними вони стають.

Отже, складні і важливі речі потрібно робити зранку. Якщо ви цього не зробите в першій половині дня, то просто не встигнете. Знайдеться мільйон причин, щоб відкласти справи на завтра, а “завтра” означає “ніколи”.

Якщо ви почнете кожен день робити один крок назустріч своїй меті, то зрозумієте, що перебуваєте від неї зовсім близько!

Висновок

Почніть робити ці нескладні дії кожен день — і ваше життя незабаром зміниться! Ви будете краще справлятися зі своєю роботою. Ви станете щасливішими, впевненішими, сміливішими! Ви зрозумієте, що робите роботу, яку ви любите!

Ваші стосунки стануть пристрасними, змістовними, глибокими і приємними. Ви відшукаєте внутрішню свободу!

Джерело: Мізки.com