Найкращою кав’ярнею року обрали “Світ Кави” на Площі Ринок

16 Вересня 2019 16:51
У Львові фінішувала масштабна подія кавової індустрії – Lviv Coffee Festival, – на якій традиційно обрали найкращу кав’ярню 2019 року. Цьогоріч нею став заклад «Світ кави».

Про це повідомляє пресслужба Львівської міської ради.

«Щороку на фестивалі обирають найкращу кав’ярню. Це не лише почесне звання, але й виклик. Це стимул добросовісної конкуренції серед численних закладів Львова. Протягом періоду голосування одразу ж видно, наскільки високий рівень кавової культури у Львові, як сильно кожна з кав’ярень прагне розмістити на стіні грамоту з надписом: «Найкраща кав’ярня року», – зазначив організатор та засновник заходу Андрій Сидор.

Перемогу в номінації «Еко» здобула кав’ярня Black Honey, а харківську компанію Lekorna відзначили за оригінальну продукцію – їстівний посуд для кави. Переможці отримали відзнаки від мера Львова Андрія Садового.

Світ кави
Світ кави © buro247.ua

«До вибору кав’ярні слід підходити дуже серйозно. Там має бути особлива атмосфера і смачна кава. Коли всі складові поєднуються, тоді створюється така магія, яку можна відчути у сьогоднішніх номінантів на перемогу», – звернувся до гостей та учасників фестивалю Андрій Садовий.

Менеджер із зв’язків з громадськістю кав'ярні “Світ кави” Соломія
Менеджер із зв’язків з громадськістю кав’ярні “Світ кави” Соломія

Впродовж чотирьох днів Lviv Coffee Festival на території Lem Station відбувалися: презентації обладнання та аксесуарів, майстер-класи та дискусії; кавовий ярмарок, серія чемпіонатів Kulchytsky Coffee Cup, які об’єднали кращих бариста України та багато інших заходів.

Світ кави
Світ кави © buro247.ua

Організатори також облаштували територію Coffee Kids, де наймолодші відвідувачі фестивалю змогли розважатися, поки їхні батьки смакували кавою.

Джерело: То є Львів