У кожному районі Львівщини створять інклюзивно-ресурсні центри для дтей.

6 Березня 2018 15:02

У кожному районі Львівської області створять інклюзивно-ресурсні центри для дітей з особливими потребами, інформує прес-служба Львівської облдержадміністрації.

«Станом на 1 березня у Бориславі, Дрогобичі, а також Бродівському, Буському, Городоцькому, Жидачівському, Миколаївському, Радехівському, Самбірському, Сколівському, Стрийському та Яворівському районах ухвалені рішення рад про створення інклюзивно-ресурсних центрів», – зазначила директорка департаменту освіти і науки Львівської ОДА Любомира Мандзій.

За її словами, центри створять для забезпечення права дітей з особливими освітніми потребами віком від 2 до 18 років на здобуття дошкільної та загальної середньої освіти, зокрема у професійно-технічних навчальних закладах, шляхом проведення комплексної психолого-педагогічної оцінки розвитку дитини, надання психолого-педагогічної допомоги та забезпечення системного кваліфікованого супроводу.

Один інклюзивний центр утворюють на не більш як 7 тис. дітей, які проживають на території району, і не більш як 12 тис. дітей, які проживають у місті (районі міста).

«Упродовж березня-травня планується відкриття ще 12-ти центрів у адміністративно-територіальних одиницях області», – розповіла Любомира Мандзій.

Джерело: Збруч