Яке держмайно приватизують на Львівщині?

21 Грудня 2017 07:28

Фонд держмайна затвердив перелік великих підприємств, які підлягають приватизації у 2018 році.

Про це повідомила прес-служба Фонду державного майна України.

Як заявив керівник Фонду державного майна Віталій Трубаров, у цей перелік входять майже 200 об’єктів.

“Це транспортні, хімічні машинобудівні, сільськогосподарські, вугільні та інші підприємства. Серед них – ПрАТ “Президент-Готель”, ПАТ “Об’єднана гірничо-хімічна компанія”, державні підприємства “Львівський державний ювелірний завод” та “Вінницький завод “Кристал”, ПрАТ “Українське Дунайське пароплавство”, – зазначив Віталій Трубаров.

За його словами, значна кількість цих підприємств на сьогодні перебувають в управлінні міністерств та відомств.

Нагадаємо, у 2016 році Мінекономрозвитку пропонувало здати в оренду 107 державних об’єктів нерухомості, серед них – Львівський державний ювелірний завод.

Додамо, на початку грудня Фонд держмайна включив ПАТ “Стебницьке гірничо-хімічне підприємство “Полімінерал” у перелік підприємств, які підлягають приватизації у 2018 році.

Також у липні Фонд держмайна оголосив про початок проведення аукціонів з підвищенням ціни із продажу пакетів акцій 8 енергокомпаній.

Серед них – ПАТ ДТЕК “Західенерго”, до якого входять Бурштинська ТЕС, Ладижинська ТЕС та Добротвірська ТЕС а також сервісні підприємства Галременерго, Львівенергоспецремонт, Львівенергоавтотранс, Західенергопостач.

Джерело: Варіанти