Eко-форум у Львові

4 Жовтня 2017 23:50

У Львові, 5-6 жовтня, за ініціативи Асоціації водоканалів України «Укрводоканалекологія» та сприяння Міністерства екології та природних ресурсів відбудеться Міжнародний Екологічний Форум «Вода та Енергія», повідомляє прес-служба Львівської міськради.

Завтра, під час першого дня Форуму, відбудеться підписання меморандуму про співпрацю між містом Львовом та Національним Фоном охорони навколишнього середовища і водного господарства (Польща). А під час другого дня Форуму, 6 жовтня, буде запрезентовано успішні практики поводження з ТПВ, під час чого французька компанія «Egis» представить проект будівництва сміттєпереробного заводу у Львові.

Основною цільовою аудиторією Еко-Форуму є муніципальні органи влади, керівники комунальних водопостачальних підприємств, керівники промислових підприємств, як перебувають у гострій фазі пошуку інвесторів для модернізації інфраструктури відповідно до законодавства ЄС.

Під час Еко-Форуму «Вода та Енергія» триватиме Виставка Інноваційних Технологій, до участі у якій залучені підприємства та компанії, виробники й постачальники обладнання та устаткування для очищення природних і стічних вод, переробки та сортування відходів, засоби автоматизації технологічних процесів, економії енергоресурсів, транспортування води, новітніх «зелених» рішень для промисловості та домогосподарств.