У Львові на вулиці Лисенка можуть знести старовинну віллу для будівництва багатоповерхівки

1 Жовтня 2017 23:41

У Львові планують знесення будинку в історичному ареалі Львова для будівництва багатоповерхівки. За інформацією мешканців навколишніх вулиць, у будинку, що знаходиться на вулиці Лисенка, 34 забудовник скуповує квартири(всього в будинку є 4 квартири) з метою знесення будинку та побудови на його місці багатоповерхівки.

На зустріч мешканців прийшло з десяток жителів, які висловили побоювання тим, що сусідні будинки, що вже є в аварійному стані – будуть руйнуватися від новобудови, будинок стоїть на насипі із крутим схилом.

Тому з громадою було прийняте спільне рішення про розсилання інформаційних запитів та здійснення інших превентивних дій для зібрання необхідної інформації та подальшого блокування можливих неправомірних дій забудовника, або чиновників.

Пізніше на зборах була утворена ініціативна група та призначенні відповідальні за інші будинки для підняття тривоги при необхідності.

Наступна зустріч з мешканцями запланували провести після отримання відповідей від держінстанцій, або у випадку ескалації конфлікту.

Довідка: будинок по вул. Лисенка, 34 збудували ще за Австро-Угорщини, а архітектором був український діяч, педагог, підприємець Іван Левинський, якому у Львлві планують в даний час створити музей. Крім музею про архітектуру Івана Левинського – для нащадків потрібно зберігати і саму архітектуру ним же і створену.