У Львові дітям учасників АТО видаватимуть одноразову матеріальну допомогу

28 Квітня 2017 13:07

Виконком Львівської міськради прийняв Положення про надання одноразової матеріальної допомоги на оздоровлення дітей учасників антитерористичної операції – мешканців Львова.

Про це повідомляє кореспондент Волонтерської хвилі.

Одноразова мате
ріальна допомога надається дітям до 18 років:

  1. Дітям осіб, які загинули (пропали безвісти) або померли внаслідок поранення, контузії чи каліцтва, одержаних під час участі в антитерористичній операції, яким надано статус члена сім’ї загиблого відповідно до законодавства України – 4000 грн. на кожну дитину.
  2. Дітям з інвалідністю учасників антитерористичної операції – 5000 грн.на кожну дитину.
  3. Дітям учасників антитерористичної операції – інвалідів війни, дітям бійців-добровольців, які визнані такими за процедурою, встановленою Львівською обласною радою – 3000 грн. на кожну дитину.
  4. Дітям (без надання статусу), один з батьків яких помер – 4000 грн. на кожну дитину.
  5. Дітям учасників антитерористичної операції, які впродовж 2017 року (станом на день подання заяви про надання одноразової матеріальної допомоги) безпосередньо брали участь у проведенні антитерористичної операції не менше 45 днів, дітям з сімей учасників антитерористичної операції, у яких на вихованні є четверо і більше дітей віком до 18 років (а також дітей, які навчаються у загальноосвітніх та вищих навчальних закладах I-IV рівнів акредитації та професійно-технічних навчальних закладах з денною формою навчання, до досягнення ними 23 років і не мають власних сімей, незалежно
    від їхнього місця проживання або реєстрації, не перебувають на повному державному чи недержавному утриманні) – 2000 грн. на кожну дитину віком до 18 років.

Окремо, за індивідуальним рішенням міського голови на основі рішення спеціально створеної комісії, дітям учасників АТО, які не підпадають під жоден з вищезазначених пунктів, але потребують дорого вартісного лікування, виділятиметься грошова сума, але не більше 10 000 грн.

Також, якщо дитина підпадає  під кілька пунктів зі списку, то вона отримує більшу суму. Дія Положення поширюється на мешканців Львова, а також Винник, Брюховичів та Рудно, у разі, якщо в їхніх бюджетах не передбачено такі кошти.

Для того, що отримати таку допомогу потрібно подати заяву у Львівський центр надання допомоги учасникам бойових дій.

Останній день подачі заяви – 29 вересня 2017 року.

 

Джерело: leopolis.news