Викрито масштабне виробництво фальсифікованої горілки. Підробку розливали у Львівській області

25 Березня 2017 13:02

gorilka3Масштабне виробництво фальсифікованої горілки зупинено на Заході країни. Оборот до півмільйона гривень на добу. Про це повідомив міністр МВС Арсен Аваков.

Вночі провели 25 санкціонованих обшуків – Львівська та Закарпатська області. Цехи, склади, місця збуту.

gorilka5 жителів двох областей організували цех у Львівській області, а поставляли продукцію в сусідні регіони. Добове виробництво до 2 тисяч ящиків (!) цього алкогольного зілля. Прибуток, який потрапляв тільки в кишені організаторів – від 100 тисяч до півмільйона гривень на добу, без сплати будь-яких податків. Про ризики для здоров’я людей бариги і не замислювалися…

gorilka2Оперативники Управління захисту економіки в Закарпатській області, слідчі обласної поліції при процесуальному керівництві прокуратури Закарпаття спільно зі спецпідрозділом КОРД одночасно провели обшуки як на виробництві “горілки”, так і у організаторів “алкогольного” бізнесу”, – повідомив Арсен Аваков.

За його ловами, правоохоронці вилучили 2 тисячі ящиків фальсифікату (40 тисяч пляшок), 120 тисяч доларів США, 117 тисяч євро, 600 тисяч гривень, 5 тонн спирту, незліченну кількість підроблених марок акцизного податку України, обладнання для виробництва алкогольної продукції.

Джерело: forpost.lviv.ua