Виконком схвалив основні показники бюджету розвитку Львова на 2017 рік

16 Грудня 2016 10:12

Виконавчий комітет міськради погодив перелік об’єктів, видатки на які наступного року проводитимуть за рахунок коштів бюджету розвитку Львова.

www.032.ua

Про це повідомили у прес-службі Львівської міськради.

За словами директора департаменту економічної політики Ірини Кулинич, показники – не остаточні: їх коригуватимуть за результатами громадських слухань та розгляду депутатів міськради.

«До переліку, насамперед, увійшли перехідні об’єкти, які були розпочаті цього року і будуть завершені наступного. Це, зокрема, відновлення дитячих садочків, закінчення інфраструктурних і дорожніх робіт. Також перелік охопив об’єкти, на які розроблено чи потрібно розробити проектно-кошторисну документацію. На жаль, ми не змогли охопити всі видатки, щодо яких були пропозиції розпорядників коштів, оскільки їхній обсяг наступного року буде на 35% меншим, аніж було передбачено цього року. Відтак, насамперед ми будемо реалізовувати першочергові завдання», – зазначила посадовець.

Загалом бюджет розвитку Львова в 2017 році становитиме близько 1,485 млрд грн., з яких 328 млн грн. – це гарантовані містом зобов’язання, і понад 1,1 млрд грн. – доступно для розподілу за об’єктами.

Серед основних видатків: 18 млн грн. – на ремонт та відкриття спортивних закладів та майданчиків, 30 млн грн. – на придбання ділянки для нового полігону ТПВ, близько 40 млн грн. – на рекультивацію Грибовицького сміттєзвалища, ще 18 млн грн. – на відновлення дошкільних навчальних закладів тощо. Окрім цього, 17,5 млн передбачено для реалізації проектів, за які проголосували мешканці міста в рамках «Громадського бюджету», і близько 10 млн грн. – на впровадження різноманітних інноваційних заходів з облаштування «розумного» мікрорайону. Ще певну суму коштів пропонують закласти на відновлення дорожньо-транспортної інфраструктури, зокрема на ремонт вулиць Героїв УПА, Замарстинівської, Чернівецької, Пулюя, а також завершення робіт на вул. Мечнікова та Богданівській тощо.

Відзначимо, що у понеділок, 19 грудня, у великій сесійній залі Львівської міської ради (пл. Ринок, 1, каб. 202) відбудуться громадські слухання щодо бюджету розвитку Львова на 2017 рік. Долучитись до обговорень запрошують усіх охочих. Початок – о 17.00 год. Реєстрацію учасників громадських слухань здійснюватимуть на підставі паспорта, посвідчення водія або іншого документа, що посвідчує чи ідентифікує особу.

Джерело: 032.ua