Триває прийом заявок на звання Почесного Амбасадора Львова на 2019−2021 роки

24 Вересня 2019 18:48

Цей рік особливий, адже Львів вп’яте обиратиме Почесних Амбасадорів. Прийом заявок триває до 30 вересня. Відтак спеціальна комісія визначить переможців.

Звання Почесного Амбасадора Львова надається на 2 роки особам, які, використовуючи свій авторитет і професійні знання, сприяють міжнародній промоції Львова як достойного міста для проведення заходів ділової гостинності (конференцій, форумів, семінарів, виставок, симпозіумів, самітів тощо).

Ключовими завданнями Амбасадорів є активна діяльність у промоції наукового, ділового, культурного та туристичного потенціалу міста, а також ініціювання нових міжнародних конгресів та конференцій у Львові.

«Маємо за честь співпрацювати із 38 Почесними Амбасадорами (до слова, серед них — 9 іноземців), які словом та ділом презентують Львів та Україну за кордоном, збагачують себе та середовища у місті та країні інтелектуально, культурно, інформаційно. Разом з нашими Амбасадорами працюємо над залученням конференцій, а відповідно й інтелектуальних інвестицій у ті сфери, які представляють самі Амбасадори. Тобто така співпраця є виграшною для обох сторін та дозволяє розвивати і промоціювати як міста, так і середовища. Тож чекаємо з нетерпінням ювілейного „випуску“ Програми та людей і можливості, що він нам принесе», — зазначає Андрій Павлів, директор Lviv Convention Bureau.

Почесний Амбасадор не обов’язково повинен бути родом зі Львова. Важливим є його/її тісний зв’язок з містом унаслідок проживання, навчання чи праці тут або прихильність до міста, що дієво сприяє його розвитку та промоції. Ключовим фактором є особиста участь кандидата в проведенні та залученні до Львова міжнародних конференцій. Інші критерії, що беруться до уваги при відборі Амбасадорів, є особисті та професійні якості (високий авторитет у професійній галузі на національній та міжнародній аренах, впевнене володіння англійською мовою), активне членство у професійних асоціаціях та потенційне розширення локального представництва у міжнародних асоціаціях.

Номінуватись на звання Почесного Амбасадора Львова кандидати можуть самостійно. Також їх можуть висунути вищі навчальні заклади, громадські організації, органи місцевого самоврядування, суб’єкти туристичної діяльності та інші гравці сфери науки, політики, бізнесу, інформаційних технологій та культури. Для цього необхідно подати заявку кандидата на звання Почесного Амбасадора Львова на 2019−2021 рр. на сайті програми і додати два рекомендаційні листи.

Прийом заявок відбуватиметься до 30 вересня, їх розгляд та обрання переможців — до 30 жовтня 2019 року під час засідання спеціальної комісії. Новообраних Амбасадорів цьогоріч нагороджуватимуть на 5 ювілейній Галі Почесних Амбасадорів Львова 28 листопада. Церемонія стане урочистим закриттям національного туристичного форуму «Перемагай з Левом».

Довідка
Ініціатором та реалізатором програми Почесних Амбасадорів є Lviv Convention Bureau (ЛКП «Львівське конференц-бюро»). За 4 роки функціонування програма нараховує 38 Почесних Амбасадорів, котрі, використовуючи свій авторитет та професійні знання, сприяють промоції Львова у професійних ділових колах.

Детальніше — на сайті програми: ambassadors.lviv.ua/ua/, а також ухвалі Львівської міської ради.

Джерело: Media Star