Відгомін “Ночі у Львові”

17 Липня 2018 17:08
<nbsp;>

Незвичні новинки презентували під час цьогорічного фестивалю «Ніч у Львові». Відкривав захід духовий оркестр «Львівські фанфари». На площі Ринок музиканти виконували популярні мелодії у костюмах зі світлодіодною підсвіткою. Півгодинне шоу відбулося у супроводі танцювальної групи.

Ще однією незвичною атракцією стала постановка вистави «Рукавичка». Сучасну версію всім відомої казки написала письменниця Оксана Думанська. Казкові ролі на великій сцені «Першого театру» виконали львівські банкіри. Постановку вистави здійснили під керівництвом професійного театрального режисера, художнього керівника театру Юрія Мисака.

Репетиції вісім фінансистів проводили упродовж кількох місяців і у позаробочий час. Для багатьох цей виступ на великій сцені став першим у житті. «Це казка з хеппі-ендом, – розповів виконавець ролі Вовка і начальник відділу казначейства «Кредобанку» Назар Багрій. – Казка напевно про звичайних людей, які живуть звичайним життям. Але сталася якась подія – і з’явилася рукавичка».

«Сьогодні я була жабкою. Жабкою-поетесою. Такою мрійливою, яка нічого не думає, а тільки складає вірші. Така легкодушна, легковажна», – розповідає про роль Наталя Згоба.

«Діти, бачу, в захопленні, – каже виконавиця ролі Лисички Орися Грещук. – Вони не бачили тих «багів» – забутих слів і зашпортаних ніг».

Виконавиця ролі Зайчика Ірина Паук розповіла про те, що ролі банкіри обирали голосування, а перед виходом на сцену – не обійшлося без хвилювання. «Дуже хвилювалась і переживала. – каже Ірина Паук. – Але зараз – такі емоції!».

Головними глядачами і критиками стали діти.

«Мені вистава дуже сподобалася – вона була дуже сучасна. І гра акторів також, – каже Софія Бородата. – Якщо би я не знала, що це просто працівники – то більшість акторів, я би сказала, професіонали».

Запам’ятала усіх казкових героїв третьокласниця Ангеліна Лисиця. «На сцені була жабка, зайчик, мишка, кабан, ведмідь, вовчик і господар», – каже школярка.

<nbsp;>

«Це вперше цю виставу виконали працівники «Кредобанку», – каже виконавець ролі господаря Панаса і керівник прес-служби банку Віктор Гальчинський. – На сцені бути були і менеджери клієнтів малого середнього бізнесу, спеціалісти-маркетологи, фахівці-економісти і навіть фахівці з цінних паперів».

«Цього року «Кредобанк» не тільки вже традиційно підтримав фестиваль «Ніч у Львові», а й долучився до нього власною цікавою подією – виставою, що стала подарунком для маленьких дітей, – розповів перший заступник голови Правління ПАТ «Кредобанк» Дам’ян Раґан. – Вистава «Рукавичка» розпочинає нову серію соціальних подій, об’єднаних в ініціативу «Читаємо з «Кредобанком», що має на меті заохотити дітей та дорослих до читання та культурного збагачення».

Довідка

Фестиваль «Ніч у Львові-2018» відбувся у Львові 13-15 липня на більш як 40 локаціях, серед яких – театри, храми та музеї. Найпомітнішими подіями фестивалю стали музично-світлове дійство від оркестру «Львівські фанфари» біля Ратуші, ніч «Віртуозів Львова» та оперний проект в Італійському дворику, нічна феєрична екскурсія «Обрядові забави на Петра» у Музеї народної архітектури та побуту імені Климентія Шептицького, нічні презентації книг та джазовий концерт Jazz Night in Lviv Dovzhenko Centre. Крім театральної вистави, «Кредобанк» традиційно долучився до фестивалю кінопоказами просто неба у рамках проекту «Кіно в парку з KredoBank» у львівському Парку культури та відпочинку ім. Богдана Хмельницького. Загалом заходи фестивалю «Ніч у Львові» відвідали понад 15 тисяч львів’ян та гостей міста.

®

 

Джерело: ZIK