Львів вітає Спадкового Принца Князівства Ліхтенштейн Алоїза та Спадкоємну Принцесу Князівства Ліхтенштейн Софі

7 Червня 2018 19:32

Сьогодні, 7 червня, Спадковий Принц Князівства Ліхтенштейн Алоїз та Спадкоємна Принцеса Князівства Ліхтенштейн Софі перебувають із візитом на Львівщині.

В межах візиту Принц Алоїз та Принцеса Софі зустрілись із головою Львівської ОДА Олегом Синюткою, – повідомили в прес-службі ЛОДА.

Фото: loda.gov.ua
Очільник області ознайомив високоповажних гостей із інвестиційним потенціалом області. Також сторони обговорили активізацію українсько-ліхтенштейського діалогу та торговельно-економічне співробітництво. Зокрема зупинилися на напрямку зеленого сільського господарства.

Як зазначив Принц Алоїз, незважаючи на те, що Ліхтенштейн є маленькою державою країна є вкрай зацікавленою у розвитку співробітництва з Україною. Він наголосив, що за останні роки був налагоджений політичний діалог і на сучасному етапі сторони працюють над налагодженням економічного співробітництва, що включатиме в себе розвиток підприємництва, залучення інвестицій та туризму.

Фото: loda.gov.ua
Як повідомили в прес-службі ЛМР, сьогодні також відбулась зустріч міського голови Львова зі Спадкоємним Принцом Князівства Ліхтенштейн. Під час зустрічі Андрій Садовий, зокрема, наголосив на важливості звернення з боку Принца Ліхтенштейну до керівництва країни-агресора щодо звільнення Олега Сенцова та інших українських політичних в’язнів.

Як повідомлялося, раніше в межах візиту в Україну Спадковий Принц Князівства Ліхтенштейн Алоїз та Спадкоємна Принцеса Князівства Ліхтенштейн Софі вже зустрілись із Президентом України Петром Порошенком.

Джерело: ZIK