У Львові вийшло друком 88 число незалежного культурологічного журналу “Ї”.

15 Травня 2018 10:22

У Львові вийшло друком 88 число незалежного культурологічного журналу “Ї”. Як повідомив головний редактор і засновник часопису Тарас Возняк, нове число присвячене директору Центру Шептицького Олегові Яськіву.

“Дорогі друзі, маю честь і приємність повідомити вам, що вийшло 88 число Журналу “Ї” – “світ чи сни Олега Яськіва” – промінентного львівського культрегера, мислителя і навіть трохи романтика, який осмислює свої стосунки не лише з Моцартом, Бетговеном та Гемінгвеєм, а й з Любов’ю, Бароко та Романтизмом. Ці тексти є його доповідями, які супроводжували своєрідні синтетичні акції, пов’язані з кіно, музикою, поезією, які Олег Яськів періодично проводить в артистичному кафе “Штука” у Львові”, – прокоментував Возняк на свїй сторінці у Facebook.

Журнал доступний для перегляду не лише у паперовій, а й у електронній формі.

Олег Яськів – директор Центру Митрополита Андрея Шептицького, доктор технічних наук, громадський діяч, один із засновників та співучасників відродження Національної скаутської організації “Пласт” в Україні. Засновник і керівник першого у Львові “Кіноклубу” (1997-2016), також головний редактор сайту “Простір кіно”, займався науковою роботою у Фізико-механічному інституті Національної академії наук України, впродовж останніх кількох років працював на посаді заступника директора з наукової роботи інституту.

Це вже друге число журналу “Ї”, що вийшло у 2018 році. Попередній випуск мав титул – “Львів епохи Мазоха 1840-1860”.

Джерело: Збруч