Львівські швидкі стануть оперативнішими

15 Травня 2018 18:26

В обласному центрі медицини катастроф сподіваються, що це допоможе якісніше надавати екстрену медичну допомогу населенню.

Львівський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф оголосив новий тендер на реконструкцію оперативно-диспетчерської служби (ОДС) обласної лікарні швидкої допомоги. Про це в коментарі Tvoemisto.tv розповів директор Львівського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Володимир Похмурський.

Переможець тендеру повинен встановити шафи, плати, цифровий шлюз сервера, провести кабельні комунікації та пусконалагоджувальні роботи обладнання оперативно-диспетчерської служби (ОДС), встановити GPS-трекери. Із монтажних робіт передбачено встановлення мультиплексора, медіаконвертора, патч-панелі та іншого устаткування обладнання ОДС.

Орієнтовна вартість робіт становить 13,4 млн. гривень, однак в процесі аукціону, вона може знизитись.

За словами Володимира Похмурського, в разі успішного завершення аукціону, диспетчерська запрацює вже до кінця цього року.

«Основним завданням ОДС стане забезпечення максимальної доступності карети швидкої допомоги до пацієнта. Найближча бригада, а за потреби кілька бригад зможуть мобілізуватись і під’їхати до пацієнта. ОДС забезпечуватиме комунікацію між ними, яка руйнує всі адміністративні кордони», – говорить Володимир .

Зазначимо, що попередній тендер був скасований Антимонопольним комітетом України на підставі звернення одного з учасників. Новий аукціон обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф оголосив 5 травня. Визначення переможця відбудеться 23 травня.

Джерело: Твоє місто