Львів’яни цілодобово можуть звернутись до влади

10 Травня 2018 16:49

У «Гарячої лінії» з’явився мобільний додаток. Маючи у руках смартфон, мешканець у будь-який час доби може скерувати своє звернення владі. Таку можливість мають жителі Львова, Брюховичів, Винників та Рудного.

Наразі додаток доступний для власників мобільних пристроїв з операційною системою Android. На iOS програмка запрацює за 2-3 місяці.

«Умови реєстрації – дуже прості. Заходимо в Play Market, стягуємо цей додаток, реєструємося, якщо ми вже зверталися на «Гарячу лінію», тоді отримуємо sms з кодом реєстрації і починаємо додавати звернення», – пояснила директорка департаменту адміністративних послуг Валентина Бартошик.

«Завдання в чому? Щоб мешканці були активні, щоб ми більше зробили і щоби мешканці помагали контролювати роботу всіх виконавчих служб міста Львова. Тому, якщо є якісь порушення, поломки, побачили, зазнимкували, скинули у Facebook, чи зателефонували», – сказав міський голова Львова Андрій Садовий.

Додаток інтегрований з базою даних «Гарячої лінії». Зареєстрований користувач буде отримувати важливі повідомлення від міських служб про планові роботи. Також у додатку можна подати скаргу, свою пропозицію та читати звіт про виконану роботу.

Нагадаємо, торік модернізували «Гарячу лінію» та створили портал муніципальних оголошень http://1580.lviv.ua/, а короткий номер 15-80 став безкоштовним з мобільного для абонентів операторів «Vodafone», «Лайфселл» та «Київстар».

Джерело: Zaxid.net