Львів вибирає “Поліклініку без черг”

23 Квітня 2018 23:04

У містах України продовжується реформування медицини. Зокрема, на Львівщині, у місті Новояворівську запрацював сервіс “Поліклініка без черг”, за допомогою якого можна записатися на прийом до лікаря онлайн.

Як розповіли керівники проекту, його впровадження відбувається у рамках створення електронної системи охорони здоров’я eHealth, яка передбачає підписання е-декларацій з лікарями, – інформує кореспондент сайту 032.ua.

Зі слів керівників проекту “Поліклініка без черг”, ініціаторами запровадження сервісу у Львівській області, у Новояворівській районній лікарні №1 стали молоді батьки, яким набридло стояти в чергах із малими дітьми.

Зазначається, що електронна система також покращує якість лікування загалом, оскільки таким чином лікарі можуть координувати свій графік та оперативно направляти пацієнтів до вузькопрофільних спеціалістів.

Сервіс онлайн-запису до лікаря доступний для використання 24/7 на сайті. Для початку процесу запису треба увійти в меню «Записатись до лікаря», ввести необхідні персональні дані, обрати лікаря, установу та дату прийому. Опісля користувач отримає електронний талон, який приходить з SMS-повідомленням на телефон, його також можна роздрукувати.

Додамо, що система “Поліклініка без черг”  діє на принципах відкритості та інтегрується з іншими медичними інформаційними системами. Станом на нині, проект працює у 11 областях України: Київській, Одеській, Волинській, Донецькій, Львівській та інших. Від початку проекту близько 16 тисяч пацієнтів щомісяця реєструються на прийом до лікарів онлайн.

Нагадаємо, з 2 квітня у Львівській області стартувала кампанія з укладання електронних декларацій між пацієнтами та лікарями.

Джерело: 032.ua