Львів і ділова гостинність

13 Квітня 2018 17:54
Сьогодні ЛКП «Львівське конференц-бюро» спільно з творчим партнером «Pro Lviv With Love» запросили представників сфери та всіх зацікавлених на атмосферний вечір у стилі українського ретро – «Бізнес починається із зустрічі».

«Дякую, що сьогодні ми усі зібралися. Хотіла би пояснити і ще раз сказати, чому ми сьогодні є тут. Львів вперше долучається до світової події, яка називається Global Meetings Industry Day. Ця подія вже третій рік відзначається у світі, оскільки індустрія зрозуміла, яку цінність приносять конференц-індустрії для міст. Ми говоримо і про цінність науки, і про цінність наукових вкладів, а також про економіку, про соціальний і культурний розвиток. Ми вважаємо, що Львову якраз час долучитися до цих світових тенденцій і, власне, в такому колі зібратися.

У цьому залі немає випадкових людей. Це всі люди, які мають дотичність до конференцій, до творення іміджу міста, як в Україні, так і закордоном. Велика подяка людям, які вкладають час і зусилля. Дуже важливо, щоб ми знали один одного.

Сьогоднішнім заходом ми хотіли дати можливість усім поспілкуватися, тому і тема нашої дискусії – «Як нанести Львів на мапу європейської ділової гостинності», – розповіла директорка ЛКП «Львівське конференц-бюро» Ліна Остапчук.

«Дякую за цю прекрасну конференцію, що ви разом усі зібрались. Хто в житті не провів жодної конференції, той ніколи не зрозуміє наскільки не просто вміти створити настрій. Коли ти їдеш на якусь конференцію, ти завжди очікуєш нових зустрічей, нових емоцій, часто їдеш просто відпочити. Тому люди, які приїжджають до Львова, очікують дива. І ви повинні це диво організувати. Коли людина приїжджає до Львова і отримує позитивну емоцію, вона потім всім розказує, як класно було у Львові. Тому маю до вас усіх прохання – викладатись на усі сто відсотків, бо ви представляєте місто своєю працею. Громада міста багато в чому може вам завдячувати, бо ми маємо дуже позитивну динаміку за останні роки, великий ріст туристичного потоку. Навіть наше летовище за останній рік має великий ріст пасажиропотоку, а в цьому році очікуємо 50% і більше росту. Нема питань, які не вирішуються. Можна вийти з будь-якої ситуації, але завжди треба бути креативним, відкритим і завжди треба викладатись на максимум. Тому бажаю вам бути такими хорошими провайдерами, бо через вас люди пізнають наше місто. Міська рада буде робити все можливе, щоб ви були успішними, бо ваш успіх – це успіх міста», – зазначив Андрій Садовий, міський голова Львова.

«Торік у Львові відбулося близько 400 конференцій. І дуже приємно, що наше місто дедалі частіше обирають для своїх заходів. Однак, ми помітили, що багато представників сфери ділової гостинності досі незнайомі між собою. Тож вирішили це виправити, адже саме контакти відіграють ключову роль у бізнесі», – додала директорка ЛКП «Львівське конференц-бюро» Ліна Остапчук.

Відзначенням цього світового дня організатори заходу прагнуть підкреслити особливу цінність конференц-індустрії для міста і світу, її реальний вплив на економіку та долученість Львова до глобальної індустрії.

Головна подія вечора – лекція на тему «Як нанести Львів на європейську карту ділової гостинності» за участю топових спікерів: президента Української Спілки Психотерапевтів Олександра Фільца, проректора із зовнішніх зв’язків Українського католицького університету Олега Турія, а також виконавчого директора Польської асоціації судинних хірургів Катажини Цьох.

Окрім того, у присутніх було багато можливостей для знайомств і спілкування – під хорошу вінілову музику і кавери на українські шлягери у живому виконанні. Дрес-код вечора – одяг у стилі 30-40-х років минулого століття в Україні.

Захід проходив в Будинку вчених (вул. Листопадового Чину, 6).

Довідка:

Світовий день ділової гостинності (Global Meetings Industry Day) – ініціатива, започаткована у 2016 році у США. Подія щорічно об’єднує представників сфер ділової гостинності та організації подій на 6 континентах, аби підкреслити реальний вплив ділових зустрічей, конференцій, конгресів, виставок тощо на економіку світу.

Джерело: Galinfo