Львів зустрічає заньківчанську прем’єру

25 Березня 2018 22:48
Чоловік вашої дружини, або вистава про те, як зберегти щастя

Вже незабаром, 26 березня 2018 року, на сцені театру імені Марії Заньковецької чергова прем’єра ― комедія хорватського драматурга Міро Гарвана “Чоловік моєї дружини”.

Балканські пристрасті, море сміху і надзвичайне зіркове тріо – Володимир Горнський, Дмитро Лалєнков, Олеся Жураківська – у найгучнішій театральній прем’єрі року!
Весна, кохання і… любовний трикутник! Тільки уявіть: ви готуєте обід, прибираєте. І все це з особливим натхненням у зв’язку із приїздом вашої коханої. Аж раптом у двері дзвонить незнайомий чоловік, який видає себе за родича вашої другої половинки. Тільки от чомусь про його існування ви довідалися вперше… А незабаром з’ясовується, що цей незнайомець – чоловік вашої дружини!

Сцена з вистави "Чоловік моєї дружини"
Сцена з вистави “Чоловік моєї дружини”

За сюжетом, майже 5 років двоє чоловіків вважають своєю дружиною одну і  ту саму жінку. У сучасному світі, де панує рівноправ’я статей, жінки стають лицарями, а чоловіки втрачають чоловічі риси, стають м’якими і жіночними. Ця п’єса ― не класичний трикутник: чоловік і дві нещасні жінки. У «Чоловікові моєї дружини» – одна жінка-мачо на двох абсолютно нещасних чоловіків. Кого вона вибере: інтелігента чи безкомпромісного шибайголову? Вибір непростий, а проте він таки є! За щастя треба боротися, іноді до останнього суперника! Як зберегти чоловіче щастя – у глибокій комедії «Чоловік моєї дружини».

Комедія «Чоловік моєї дружини» – це чудовий спосіб забути про усі клопоти і спробувати дізнатися, де ж воно, сімейне щастя.