Львів-Індонезія: культурне та бізнесове партнерство

16 Березня 2018 17:12

Сьогодні відбулась зустріч міського голови Львова Андрія Садового з Надзвичайним і Повноважним Послом Республіки Індонезія в Україні Юдді Кріснанді. Під час розмови присутні обговорили питання співпраці в різних проектах, зокрема, культурних, також обмінялись думками з приводу економічної співпраці.

«Це мій другий візит до Львова. Ми відчули, який красивий та атмосферний Львів. Тому ми зацікавлені у співпраці: культурній і бізнесовій. Ми б хотіли, щоб котресь із індонезійських міст стало містом-побратимом Львова, щоб краще співпрацювати. Джокджакарта міг би стати побратимом Львова для співпраці в розвитку культурних зв’язків, туризму, гостинності та атмосферності обох міст. Також ми зацікавлені брати участь у різноманітних міжнаціональних заходах, щоб ваші мешканці та гості міста могли краще пізнати індонезійську культуру», – сказав Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Індонезія в Україні Юдді Кріснанді.

«Київ – серце України, а Львів – душа України. Ми відкриті до співпраці, особливо у сфері культури. Адже культура – це міст для глибшої співпраці між націями», – сказав міський голова Львова Андрій Садовий.

Відтак Посол Республіки Індонезія в Україні запросив міського голову відвідати Індонезію для кращого знайомства з цією країною, та кращого розуміння можливостей для втілення спільних проектів.

«У нас завжди літо, немає ні весни, ні зими, тому будемо раді приймати вас у нас у будь-який час, коли випаде така можливість. У нас щодня літо і це теж наша особливість», – додав Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Індонезія в Україні Юдді Кріснанді.

Міський голова Львова Андрій Садовий подарував Надзвичайному і Повноважному Посолу Республіки Індонезія в Україні Юдді Кріснанді ювілейну монету Короля Данила та книгу про Львів. Натомість пан Посол вручив міському голові сувеніри з Індонезії.

Довідка
Юдді Кріснанді
Лектор у відомих університетах Індонезії (економічному факультеті Національного університету м. Джакарта, економічний факультет Університету Трисакті та Університету Індонезії та ін.)
Член Партії Народної Совісті (Hanura) під керівництвом Віранто.
2010-2015 рр. – голова Центральної виконавчої ради (ДПП) партії «Ганура» та пізніше голова виборчої перемоги (BAPPILU).
Політичну кар’єру почав у партії Голкар.
2004-2009 рр. – голова Департаменту організації, членства та кадресіса партії Голкар.
З 27 жовтня 2014 до 27 липня 2016 рр. – міністр з питань адміністративної реформи та розширення повноважень державного апарату Республіки Індонезія.
13 березня 2017 року призначений Надзвичайним та Повноважним послом Республіки Індонезія в Україні, з акредитацією в Грузії та Вірменії.

Джерело: mediastar.net