Львівський аграрний університет: “живий” стенд навчає студентів

16 Грудня 2017 12:57

Для студентів аграрного університету у Львові створили стенди, на яких видно роботу кожної деталі автомобіля. Можна завести двигун або детально подивитися, як працюють гальма. Все як у справжній машині. І така лабораторія в Україні єдина.

Шестикурсник Ілля Павлюк у захваті від “живих стендів”. Говорить: за ними легко зрозуміти, якою є електропроводка машини, система клімат-контролю чи, як заводиться двигун.

“Викладачеві не потрібно показувати на малюнках чи плакатах. Він може привести студента, ввімкнути, показати все, що може зімітувати якусь помилку, виставити різні режими. Ми проводили лабораторні роботи, де визначали, як змінюється подача палива”, – зазначив студент.

Під час навчання студенти ще й моделюють різні частини автомобілів на комп’ютерах: від дисків на колесах – до двигунів. А вже тоді, орієнтуючись на 3D зображення, пробують створювати деталі, якими можуть доповнити стенди у лабораторіях.

“До прикладу, система приготування повітря, запасу повітря, контур управління, а також виконавчі механізми. На практичних чи лабораторних роботах студенти мають можливість вивчати як апаратурне облаштування цієї гальмівної системи, так і проводити її діагностику чи виявляти несправності”, – прокоментував старший викладач кафедри тракторів та автомобілів Олег Сукач.

 

Джерело: 24tv.ua