У Львові відкриють історичну колію Підзамче-Личаків

24 Серпня 2017 11:03

twoemisto.tv

В суботу, 26 серпня, у Львові презентуватимуть залізничний туристичний маршрут Львів–Підзамче–Личаків. У презентаційний тур потяг вирушить з Головного залізничного вокзалу о 10.25 год.

«У всій Європі, особливо у Великобританції та Німеччині, створення історичних екіпажів, які приводяться в рух паровим локомотивом, дало змогу різко збільшити кількість туристів на туристичних залізницях, і їх кількість збільшується щороку. Такий потяг особливо підходить залізниці, яка веде через Регіональний ландшафтний парк, оскільки стрімкий схил серед мальовничих природних пейзажів, а також наявність штучних споруд на маршруті забезпечить розвагу як для пасажирів, так для фотографів», – кажуть організатори, якими виступили Львівська міська рада спільно з Львівською залізницею та регіональним ландшафтним парком «Знесіння», в межах реалізації Концепції розподілу туристичного навантаження м. Львова.

Начальник управління туризму Львівської міського ради Галина Малець зазначила: «Попри нерегулярність екскурсійних поїздок, залізничний туристичний маршрут Підзамче–Личаків має непересічний потенціал як нова туристична пропозиція у м. Львові. Маємо надію, що він стане популярний серед львів’ян та гостей міста». Повідомляють в прес-службі ЛМР.

У презентаційний тур потяг вирушить з Головного залізничного вокзалу у суботу, 26 серпня о 10.25 год.

Участь у промо-турі безкоштовна. Обов’язкова умова – реєстрація за посиланням

Джерело: Форпост