Юрко Чопик закликає учасників «Мертвого півня» до возз’єднання

24 Липня 2017 18:38

ФОТО: SUMNO.COM

Гітарист львівського гурту «Мертвий півень» Юрій Чопик на своїй сторінці у соціальній мережі «Фейсбук» звернувся з відкритим листом до колег по групі, яка призупинила виступи та випуск альбомів майже шість років тому.
Юрій Чопик у листі наголошує, що на його думку, найбільшою тодішньою помилкою членів гурту стало те, що вони винесли внутрішній конфлікт «на люди» і «не змогли вирішити сімейну проблему в родинному колі».
За словами музиканта, час лікує душевні рани і загладжує образи та водночас він відбирає час, відпущений на життя, найкращі роки, «коли могли би бути створені нові чудові пісні, записані нові альбоми, зіграні феєричні концерти».
Відтак Юрій Чопик звертається із закликом до тих з «півнів», кому ще досі болить історія шестирічної давності, хто досі не може цілком відпустити образу чи забути слова кривди.
«Любов є, вона нікуди не дівалася, вона могла бути лише затінена образами чи непорозумінням, і в наших силах відчути її знову. Ми потрібні один одному і потрібні багатьом іншим людям. Врешті-решт, ми відповідальні за існування цього феномену «Мертвий Півень», який є унікальною комбінацією кількох людей і неможливий без жодного з нас. Обніміться ж, брати мої, молю вас, благаю!» — написав музикант.

У коментарях до листа співачка Христина Соловій написала: «Зробіть це нарешті!», її колега по цеху з гурту «Крихітка» Саша Кольцова пообіцяла купити квиток на концерт “Мертвого півня” після поновлення спільної роботи, а письменник Андрій Любка коротко резюмував: «Давно пора».

«Мертвий півень» було засновано 1989 року у Львові. За час творчої діяльності його учасниками стали понад 20 музикантів, гурт випустив 13 студійних альбомів.

Джерело: Твоє місто