У Львівській облраді затвердили 1300 мікропроектів, які претендують на кошти у 2017 році

30 Січня 2017 18:46

Також через жеребкування 18 експертів розподілили по три у кожному з шести пріоритетів: освітня галузь, народні доми, заклади охорони здоров’я, ДНЗ, вуличне освітлення та інші пріоритети, – передає прес-служба обласної ради.

Таке рішення ухвалила Конкурсна рада з реалізації Програми проведення обласного конкурсу мікропроектів місцевого розвитку у Львівській області у понеділок, 30 січня.

У повідомленні зазначається, що цьогоріч робота експертів буде оплачуватися.

Як розповів начальник відділу з питань реалізації проектів місцевого розвитку, МТД та зовнішньоекономічних зв’язків Іван Собко, до 3 лютого для експертних комісій будуть проведені спеціальні навчання, опісля їм передадуть проекти і, починаючи з 7 лютого і до 3 березня, розпочнеться безпосередньо робота з оцінювання мікропроектів. «У кожному пріоритеті працюватиме по три експерти, які виставлятимуть бали. До 10 березня секретаріат КР має опрацювати оцінки експертних груп та винести на засідання КР переліки мікропроектів в розрізі пріоритетів згідно рейтингу. Після цього КР дасть час для потенційних переможців надати обласній раді підтверджуючі документи, які засвідчують бюджетне співфінансування (пооб’єктно)», – пояснив Іван Собко.

У свою чергу перший заступник голови обласної ради Парасковія Дворянин за підсумками роботи Конкурсної ради дала доручення департаменту фінансів підготувати Положення про порядок оплати праці експертів, а секретаріату врахувати усі пропозиції та зауваження від членів Конкурсної ради.

Джерело: ZIK